Pożegnanie funkcjonariuszy PSP przechodzących na emeryturę

W dniu 31 stycznia 2019 r. Komendzie Powiatowej PSP w Bochni odbyła się uroczystość pożegnania trzech funkcjonariuszy w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne tj.: st. kpt. Gerarda Wydrycha, asp. sztab. Grzegorza Sajaka oraz st. ogn. Romana Jurka.

W uroczystości uczestniczyli: mł. bryg. Robert Cieśla – Komendant Powiatowy PSP w Bochni oraz kadra kierownicza i pracownicy komendy.

St. kpt. Gerard Wydrych swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął 16 czerwca 1993 r. w Komendzie Rejonowej PSP w Bochni jako młodszy inspektor, a od 2007 roku zajmował stanowisko kierownika sekcji ds. kontrolno – rozpoznawczych. Za osiągnięcia zawodowe został odznaczony m.in. Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznaką  Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej, Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa, Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa, Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa oraz Dyplomem Komendanta Głównego PSP.

Asp. sztab Grzegorz Sajak rozpoczął służbę 01 kwietnia 1996 r. w Komendzie Rejonowej PSP w Bochni na stanowisku stażysty. Od 2007 r. wykonywał zadania służbowe na stanowisku starszego operatora sprzętu specjalnego. Za osiągnięcia zawodowe został odznaczony Srebrnym Medalem Za Długoletnią Służbę oraz Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa.

St. ogn. Roman Jurek rozpoczął służbę 25 czerwca 1999 r. w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie. Od 01 kwietnia 2002 r. pełnił służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Bochni, początkowo na stanowisku stażysty, a ostatecznie od 2007 r. jako operator sprzętu specjalnego. Został wyróżniony Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę.

Obecny na uroczystości mł. bryg. Robert Cieśla – Komendant Powiatowy PSP w Bochni podkreślił, że wszyscy trzej funkcjonariusze wykonywali powierzone zadania i obowiązki służbowe bardzo solidnie i z pełnym zaangażowaniem.

PSP Bochnia

Please follow and like us: