Kolejne nielegalne automaty do gier zatrzymane…

W dniu 6 lutego 2019 roku funkcjonariusze Wydziału dw z Przestepczością Gospodarczą KPP w Bochni wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno Skarbowego w Krakowie udali się do jednego z lokali w Bochni, celem przeprowadzenia kontroli pod kątem znajdowania się tam urządzeń losowych do gier hazardowych.

Na miejscu stwierdzono, że znajdują się tam cztery  urządzenia do gier FUTURA, których wygląd i wyposażenie wskazywały, że są to automaty do gier w rozumieniu ustawy o grach hazardowych. Automaty do gier były włączone do zasilania i udostępnione klientom. Na każdym z automatów przeprowadzono gry kontrolne, w wyniku których stwierdzono, że urządzane na nich gry są grami na automatach w rozumieniu ustawy o grach hazardowych.

W związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami i podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 107 kks, po zakończeniu czynności  automaty do gier zabezpieczono, a w tej sprawie będzie prowadzone dalsze postępowanie przygotowawcze.

To już kolejna kontrola przeprowadzona w tym roku przez funkcjonariuszy WPG KPP w Bochni wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno Skarbowego w Krakowie.

KPP Bochnia