Uroczyste pożegnanie insp. Tadeusza Stachaka Komendanta Powiatowego Policji w Bochni

W dniu dzisiejszym tj. 28 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Tadeusza Stachaka,  Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

W pożegnaniu Komendanta uczestniczyli m.in. p.o. I Zastępca  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Robert Strzelecki, Komendanci Miejscy i Powiatowi, Pani Urszula Nowogórska Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego, władze samorządowe powiatu bocheńskiego na czele ze Starostą Bocheńskim Adamem Kortą, Wójtowie Gmin,  Prokurator Rejonowy w Bochni Pani Magdalena Klementowska,  Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bochni bryg. Piotr Gadowski, Kapelan Policyjny  ksiądz dr Kazimierz Fąfara oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robertowi Strzeleckiemu. Następnie przybliżono przebieg kariery zawodowej Komendanta Stachaka i odczytano rozkaz o odwołaniu z zajmowanego stanowiska. Po tym nastąpiła ceremonia pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Bochni insp. Tadeusza Stachaka ze sztandarem, po której insp. Stachak złożył meldunek o zdaniu obowiązków służbowych.

Po uroczystym pożegnaniu się ze sztandarem jednostki, insp. Tadeusz Stachak  zwrócił się do zebranych gości dziękując wszystkim za współpracę.  Wyrazy uznania i podziękowania dla insp. Tadeusza Stachaka oraz wszystkich zebranych na uroczystości przekazał także insp. Robert Strzelecki I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Ponadto głos zabrali poszczególni uczestnicy uroczystości, serdecznie dziękując Komendantowi za udaną współpracę i życząc dalszych sukcesów i pomyślności w życiu osobistym. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku.

W trakcie uroczystości pożegnano również mł. insp. Roberta Dudka, któremu w dniu 25 lutego 2019 r. powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdeczne podziękowania za współpracę oraz gratulacje zostały złożone przez insp. Tadeusza Stachaka oraz zebranych gości.

KPP Bochnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *