FOTOGALERIA ! Skutki silnego wiatru w powiecie bocheńskim

W skutek silnego wiatru przechodzącego między innymi przez powiat bocheński w dniach od 10 do 12 marca 2019 roku Państwowa Straż Pożarna w Bochni przyjęła bardzo dużą ilość zgłoszeń dotyczącą powstałych zniszczeń na terenie powiatu.

Łącznie strażacy OSP oraz PSP do tej pory interweniowali ponad 270 razy, w tym 68 do uszkodzonych budynków mieszkalnych, 81 uszkodzonych budynków gospodarczych oraz 120 wiatrołomów. Na terenie powiatu nie odnotowaliśmy poszkodowanych osób wśród ludności cywilnej oraz ratowników.

Zgłoszenia związane ze skutkami silnych wiatrów cały czas spływają do straży pożarnej i są usuwane na bieżąco.

W imieniu naszej redakcji Bochnia112.pl oraz mieszkańców powiatu bocheńskiego pragniemy wszystkim strażakom JRG i OSP  serdecznie podziękować za wzorową postawę, jaką wykazali się podczas wichury, jaka nawiedziła nasz powiat.
Wasza pełna ofiarność i odwaga zasługują na najwyższe uznanie. Dziękujemy za zaangażowanie w ratowanie życia i mienia naszych mieszkańców.

FOTOGALERIA:

:

Foto: OSP Proszówki, OSP Leszczyna, OSP Bratucice, OSP Stary Wiśnicz, OSP Nowy Wiśnicz, OSP Rzezawa, OSP Jodłówka, OSP Trzciana, OSP Królówka, OSP Drwinia, nadesłane przez czytelników, PSP Bochnia, Bochnia112.pl