Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powołał komendantów bocheńskiej Policji

Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinspektora dr Krzysztofa Pobuty młodszy inspektor Jerzy Polczyk został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bochni, a nadkomisarz Łukasz Radzięta na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Uroczysta zbiórka odbyła się 24 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Bochni. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji rozkazy powołanym oficerom Policji wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Robert Strzelecki.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili m.in. Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Pan Stanisław Bukowiec, przedstawiciele samorządu lokalnego ze Starostą Bocheńskim Panem Adamem Kortą na czele, Prokurator Rejonowy w Bochni Pani Magdalena Klementowska, komendanci miejscy i powiatowi policji, przedstawiciele służb mundurowych i duchowieństwa na co dzień współpracujących z bocheńską Policją oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie pogratulował powołanym komendantom awansu, podkreślając jednocześnie jak ważne, odpowiedzialne zadania i obowiązki związane są z pełnieniem tej zaszczytnej funkcji.

Komendant Powiatowy Policji w Bochni wyraził ogromną wdzięczność za okazane zaufanie i zapewnił przełożonych, samorządowców i podwładnych o swojej gotowości do współpracy, działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców ziemi bocheńskiej, jak i w trosce o pozytywny wizerunek bocheńskiej Policji.

Powołanym komendantom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na płaszczyźnie zawodowej, co z pewnością pozytywnie wpłynie na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa na terenie Powiatu Bocheńskiego.

Powołanie komendantów Komendy Powiatowej Policji w Bochni:

Please follow and like us: