Złoto i srebro bocheńskich policjantów w zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni

11 kwietnia, na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Bochni odbyły się Otwarte Zawody o Puchar Prezesa Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju w Bochni.

Wśród klubów strzeleckich zrzeszonych w LOK puchar wywalczyli zawodnicy Klubu Strzeleckiego LOK „PUSZCZA” Dziewin.

Dla pozostałych uczestników niezrzeszonych w LOK zorganizowano oddzielą konkurencję pod nazwą „Dwubój Ogniowy”, w którym wystartowali również policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Rywalizacja między uczestnikami polegała na strzelaniu z KBK AK na odległość 50 m i pistoletu na dystansie 15 metrów. Po ciężkim boju drużyna KPP w Bochni wywalczyła fantastyczne II miejsce.

Kolejny sukces naszych policjantów to „Złoto” w kategorii indywidualnej, które dla KPP w Bochni wystrzelał asp. szt. Krzysztof Pikus .

Podczas zawodów obecni byli wicestarosta bocheński Ryszard Drożdżak oraz mł. insp. Jerzy Polczyk, komendant powiatowy policji w Bochni. Obsadę sędziowską pełnili: sędzia główny zawodów Marian Ożóg i Michał Kulikowski oraz koledzy sędziowie z OP LOK Nowy Targ.

KPP Bochnia

Please follow and like us: