Piknik rodzinny dla bocheńskich policjantów, pracowników Policji i ich rodzin

5 lipca funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Bochni wraz z rodzinami wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym już po raz kolejny przez Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

Piknik obfitował w szereg atrakcji, zarówno dla tych najmłodszych jak i dorosłych uczestników. Dzięki wspaniałej pracy pań animatorek dzieci mogły między innymi: pomalować twarz specjalnymi farbami, uczestniczyć w zabawach ruchowych, oglądnąć pokaz puszczania baniek mydlanych i skorzystać  jeszcze z wielu innych atrakcji. Najbardziej obleganą atrakcją była ogromna, dmuchana zjeżdżalnia, która dostarczyła wspaniałej zabawy i wrażeń najmłodszym uczestnikom pikniku.

Każdy kto chciał odpocząć od beztroskiej i aktywnej zabawy, mógł posilić się przy grillu, lub skorzystać z możliwości poznania tajników pracy policyjnej, oraz używanego w codziennej służbie sprzętu.

Piknik organizowany jest co roku w ramach Święta Policji, którego oficjalna część odbędzie się 25 lipca 2019 roku na Zamku w Nowym Wiśniczu. Impreza ta jest wyrazem wdzięczności dla rodzin policjantów i pracowników policji, dla których wsparcie najbliższych im osób jest bezcenne i bardzo potrzebne.

Moc atrakcji sprawiła, że piknik rodzinny cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

KPP Bochnia