Asp. szt. Jacek Sobiecki i asp. szt. Bogdan Lekki zakończyli długoletnią służbę w Policji

We wtorek (25.02.br.) w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczysta zbiórka funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji. W tym dniu zostali uroczyście pożegnani, odchodzący na emeryturę, długoletni funkcjonariusze bocheńskiej komendy tj. asp. szt. Jacek Sobiecki, który pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego oraz asp. szt. Bogdan Lekki – dotychczasowy oficer dyżury KPP w Bochni.

Asp. szt. Jacek Sobiecki pełnił służbę 30 lat. Jego kariera zawodowa związana była zarówno z pionem kryminalnym jak i prewencyjnym. Przez ostatnie 12 lat  kierował bocheńskim wydziałem ruchu drogowego będąc jego naczelnikiem.

Asp. szt. Bogdan Lekki mundurowym był ponad 25 lat. Wiele lat związany był z prewencją. Przez ostatnie kilkanaście lat pełnił służbę, jako oficer dyżurny bocheńskiej jednostki kierując działaniem patroli na terenie całego powiatu bocheńskiego.

W trakcie uroczystości z ust Pana Komendanta padło wiele ciepłych słów pod adresem przyszłych emerytów, słów odzwierciedlających ich ogromne doświadczenie, kompetencje  i zaangażowanie w codzienne obowiązki służbowe.

Jackowi i Bogdanowi życzymy wiele zdrowia by mogli spełniać wszystkie marzenia, a w szczególności te, które ze względu na służbę musiały czekać na realizację. W tym nowym etapie życia życzymy obu Panom mnóstwa radości  i wszelkiej pomyślności.