Bocheńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku na odcinku autostrady A4 w miejscowości Stanisławice

Bocheńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na odcinku autostrady A4 w miejscowości Stanisławice. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący osobowym Fordem. Apelujemy o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby wszyscy podróżujący bezpiecznie dotarli do celu podróży.

O zdarzeniu jako pierwsi informowaliśmy tutaj: https://www.facebook.com/Bochnia112pl/posts/683271422535811

Wypadek miał miejsce 10.09.br., około godziny 21.50 na odcinku autostrady A4 w miejscowości Stanisławice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący osobowym fordem jadąc w kierunku Rzeszowa uderzył w tył zespołu pojazdu ciężarowego marki Daf z naczepą. W skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący fordem. Na czas trwania policyjnych czynności pod nadzorem prokuratora ruch pojazdów został skierowany na objazdy. Przebieg zdarzenia będzie teraz skrupulatnie wyjaśniany w trakcie prokuratorskiego śledztwa.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący bezpiecznie dotarli do celu.

__________________________
KPP Bochnia