Rozstania z mundurem w KPP Bochnia

W minionych dniach w związku z przejściem na emeryturę pięciu funkcjonariuszy w KPP Bochnia odbyły się symboliczne pożegnania tych policjantów. Podziękowania za wieloletnią służbę złożyli Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk oraz I zastępca Komendanta podinsp. Łukasz Radzięta.

Wiele lat służyli dla Rzeczypospolitej Polskiej i nieśli pomoc jej obywatelom. Rozwiązali wiele spraw oraz przeprowadzili wiele trudnych interwencji. Po latach wzorowej służby sześciu policjantów Komendy Powiatowej Policji w Bochni przeszło na emeryturę. Z tej okazji w budynku komendy odbyły się symboliczne pożegnania mundurowych w których wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk oraz I zastępca Komendanta podinsp. Łukasz Radzięta. Szefowie bocheńskiej jednostki wszystkim byłym już funkcjonariuszom podziękowali za pełnioną służbę oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki, życząc jednocześnie sukcesów na nowym etapie ich życia. W ostatnich dniach po latach służby w policyjnym mundurze na emeryturę przeszli:

komisarz Jacek Trzeciak- Naczelnik Wydziału Sztab Policji, 25 lat służby

aspirant sztabowy Krzysztof Drzewniak- Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, 22 lata służby

aspirant Sztabowy Grzegorz Strach- asystent Wydziału Ruchu Drogowego, 27 lat służby

aspirant sztabowy Piotr Wojas- dyżurny Zespołu Dyżurnych Wydziału Sztab Policji, 25 lat służby

aspirant sztabowy Dariusz Włodek- detektyw Wydziału Kryminalnego, 21 lat służby

Jednocześnie Komendant Powiatowej Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego powierzył podkom. Grzegorzowi Maturze.

Obowiązki Naczelnika Wydziału Sztab Policji przejął kom. Tomasz Dymura.

____________________________
KPP Bochnia