OTWARCIE REMIZY ORAZ POŚWIĘCENIE SAMOCHODU W OSP ISPINA

Uroczyste przecięcie wstęgi, znamienici goście, ogromna radość i duma rozpierająca strażaków z OSP Ispina.

W ubiegłą niedziele, w miejscowości Ispina w gminie Drwina odbyła się uroczystość otwarcia oraz poświęcenia nowo wybudowanej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ispinie. Podczas uroczystości, poświęcony został również nowy w jednostce, używany ciężki samochód ratowniczo gaśniczy GCBA Jelcz 014 odkupiony od jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy.

Do niedawna jednostka OSP Ispina stacjonowała w budynkach gospodarczych w pobliżu szkoły. Jednak warunki tam panujące nie spełniały podstawowych oczekiwań strażaków.

“Dzisiaj w Ispini w gminie Drwinia odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia nowej remizy dla OSP. Inwestycja mogła być zrealizowana dzięki wsparciu środków rządowych z Polskiego Ładu. Gratuluję druhom z OSP Ispina tej wspaniałej inwestycji.” – wspominał Wiesław Krajewski poseł na Sejm.

Jako redakcja portalu Bochnia112.pl serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak wspaniałą uroczystość. Gratulujemy nowej siedziby oraz pojazdu który ze względu na swoja specyfikacje znacznie poprawi bezpieczeństwo pożarowe na terenie gminy oraz życzymy dalszych sukcesów i postępów w rozwoju jednostki.