WYBIERZ PRZYSZŁOŚĆ Z ARTUREM GONDKIEM I KOMITETEM KBC NOWA NADZIEJA

Artur Gondek to Bochnianin, któremu tak jak Tobie zależy, aby najstarsze miasto w Polsce w końcu złapało wiatr w żagle. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat jego kandydatury oraz kluczowe postulaty związane z planem rozwoju, który przygotował dla naszego miasta wraz z członkami komitetu KBC Nowa Nadzieja.
 Kim jest Artur Gondek i dlaczego chce zostać burmistrzem?
  • Nazywam się Artur Gondek i mam 31 lat. Urodziłem się i wychowałem w Bochni, z którą cały czas jestem bardzo blisko związany. Jestem absolwentem bocheńskiego „Mechanika”. Mam wykształcenie wyższe inżynierskie, które rozszerzyłem poprzez studia podyplomowe.
  • Jestem człowiekiem, który nie potrafi usiedzieć na miejscu i lubi działanie zespołowe, dlatego od wielu lat angażuje się w działania lokalne. Od 16. roku życia należę do Ochotniczej Straży Pożarnej, gdzie pełniłem kilka lat temu funkcje prezesa.
  • Ubiegam się o stanowisko burmistrza, poniewaz chcę sprawić, żeby Bochnia była w rękach mieszkańców. Żeby każdy z nich miał realny wpływ na to, jak funkcjonuje i rozwija się jego miasto. Uważam też, że wspólnie powinniśmy zadbać, żeby Bochnia była widocznym i rozpoznawalnym punktem na mapie Małopolski.
Trzy najpilniejsze sprawy do załatwienia w Bochni według kandydata:
  • Stworzenie parkingów przy ul. Okulickiego i budynku ZUS-u oraz na tzw. ruskim rynku, żeby poprawić komfort życia Bochnian.
  • Zadbanie o infrastrukturę sportową (remont stadionu BKS-u, budowa ośrodka sportowego w Chodenicach) i dofinansowanie działalności klubów i stowarzyszeń – nie tylko piłkarskich!
  • Kulturalny rozwój miasta (Małopolskie Święto Soli, Festiwal Kultury Górniczej, przywrócenie ogródków gastronomicznych oraz kino plenerowe i wieczorki taneczne na Rynku).

Dlaczego warto postawić na kandydaturę Artura Gondka?
  • Uważam, że potrzeby mieszkańców Bochni są nieustannie spychane na dalszy plan. Chcę, żeby władze miasta zaczęły szanować czas i problemy ludzi, rozwiązując je odpowiednio szybko i skutecznie.
  • Jako rodowity Bochnianin bardzo dobrze znam lokalne środowisko, jego potrzeby oraz problemy.
  • Jestem energiczną i ambitną osobą, która ma duże doświadczenie w zarządzaniu organizacją, zespołem oraz projektami. Z łatwością tworzę strategie i wyznaczam cele, do których potem konsekwentnie dążę.

*ARTYKUŁ SPONSOROWANY