BESTIMPORT.pl – samochody z USA i Kanady w Małopolsce! Twoje motoryzacyjne marzenia 40% taniej!

Import samochodów z USA staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a firma BESTIMPORT.pl z Bochni jest miejscowym liderem w tej dziedzinie. Oferując szeroką gamę pojazdów, od klasycznych muscle-carów po nowoczesne SUV-y, pick-upy, quady, motocykle i przyczepy, BESTIMPORT.pl zapewnia swoim klientom wyjątkową różnorodność i wysoką jakość usług.

  • Dlaczego warto importować samochody z USA?

Atrakcyjne ceny: Importowane samochody z USA mogą być nawet o 40% tańsze niż ich odpowiedniki dostępne na rynku europejskim w Niemczech, Austrii, Danii czy Szwajcarii. To ogromna oszczędność dla klientów szukających pospolitych ale też luksusowych, sportowych lub unikatowych egzemplarzy. . Dodatkowo, koszty importu nie są już tak wysokie jak kiedyś, dzięki czemu marzenie o amerykańskim samochodzie jest bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Szeroki wybór modeli: W USA dostępne są modele, które są rzadko spotykane lub całkowicie niedostępne w Europie. Dzięki temu można nabyć prawdziwe perełki motoryzacyjne. Ten rynek to istny raj dla kolekcjonerów.

Doskonałe wyposażenie: Amerykańskie wersje samochodów często posiadają bogatsze wyposażenie standardowe w porównaniu do modeli europejskich, co zwiększa komfort i satysfakcję z jazdy.

Wysoka jakość: Samochody z USA są znane z wysokiej jakości wykonania i niezawodności, co czyni je atrakcyjnymi dla kupujących na całym świecie.

  • Modele, które się sprzedają?

Największym zainteresowaniem wśród klientów BESTIMPORT.pl cieszą się modele iście amerykańskich marek takich jak Dodge, Jeep, Ford oraz znane i lubiane w Europie modele BMW i Audi. Licytowaliśmy również luksusowe SUV-y, jak Cadillac i praktyczne minivany, jak Chrysler Pacifica.

  • Przykłady zadowolonych klientów?

„Importowaliśmy już ponad 60 pojazdów, a jesteśmy na rynku od 15 miesięcy. Zostaliśmy obdarzeni niezwykłym zaufaniem i wywiązaliśmy się z naszych zadań tak, jak życzyli sobie tego klienci. Licytowaliśmy wiele sprzętów, od klasycznych muscle-carów, po SUV-y, pick-upy, quady, motocykle, czy przyczepy – nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ale to nie tylko różnorodność w wyborze pojazdów czyni nas wyjątkowymi. To nasze podejście, pasja i zaangażowanie, które sprawiają, że każdy klient odchodzi z uśmiechem na twarzy.” – mówi Jarek, współwłaściciel firmy BESTIMPORT.pl.

  • Transparentność i zaufanie?

BESTIMPORT.pl stawia na pełną transparentność i komunikacje w procesie zakupu. Każdy pojazd jest dokładnie sprawdzany, a pełna historia dostępna od ręki. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupu, od wyboru samochodu po załatwienie wszystkich formalności celno-podatkowych. Podczas importu, klient informowany jest na bieżąco o statusie pojazdu, wysyłamy też filmy i zdjęcia z procesu logistycznego.

  • Gdzie można przeglądać Waszą ofertę?

 „Aktualnie płynie do nas kolejne kilkanaście sztuk samochodów. Mieszkańców naszego powiatu zapraszam do śledzenia strony www.bestimport.pl gdzie znajdą  naszą ofertę, a statusy pojazdów takie jak „W TRANSPORCIE”, ”WKRÓTCE W OFERCIE”, „SPRZEDANY” są codziennie aktualizowane. Klienci często pytają czy się opłaca i czy warto? Sami jeździmy samochodami z USA i Kanady zakupnymi w dokładnie takim samym procesie jak te, które oferujemy. To chyba najlepsza odpowiedź. Oszczędność na poziomie 40% w porównaniu z europejskimi odpowiednikami daje do myślenia. Zapraszamy do naszej siedziby pod Bochnią, w Królówce (gm. Nowy Wiśnicz), gdzie zobaczysz nasze auta. Możemy też szukać modelu, który będzie uszyty miarę. To nic nie kosztuje. Decyzja zawsze należy do klienta końcowego” – dodaje Jarek z BESTIMPORT.pl

Aktualnie w ofercie “w transporcie” oraz „od ręki” posiadamy blisko 20 pojazdów z USA, są to między innymi:

 

Jeśli jesteś zainteresowany importem samochodu z USA, odwiedź naszą stronę www.BESTimport.pl i skontaktuj się z nami już dziś! Nasza profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawią, że spełnisz swoje motoryzacyjne marzenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: 

Tel.: (14) 658-59-95 #JAREKzBESTIMPORT

Mail: kontakt@bestimport.pl

WhatsApp tel.: 577 656 906

ABY MÓC CODZIENNIE WIDZIEĆ NASZE LICYTACJENOWOŚCI I CIEKAWOSTKI ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH – OBSERWUJ:

Facebook.com/BESTIMPORTpl

@jarekzbestimport

https://www.tiktok.com/@jarekzbestimport

https://www.instagram.com/bestimport.pl/

https://www.youtube.com/@BESTIMPORTpl

Please follow and like us: