Salon Krawczyk Rental w Bochni – sprzęt dla domu, ogrodu i.. strażaków!

Dobiegł końca Tydzień Otwarty w nowo powstałym salonie Krawczyk Rental w Bochni. W ciągu tygodnia dla wszystkich uczestników zaplanowane były efektowne pokazy sprzętu i maszyn budowlanych, elektronarzędzi oraz crossów elektrycznych.

“Pokazy, testy i spotkania – tak w trzech słowach można podsumować miniony tydzień. Było intensywnie, działo się dużo, a co najważniejsze poznaliśmy się nieco lepiej. Dziękujemy wszystkim za obecność!” – wspomina załoga Krawczyk Rental.

Podczas finału akcji, dnia 17 września (sobota) na placu przy ulicy Brzeskiej 57 spotkać można było producentów, którzy w tym czasie prezentowali swoje sprzęty takich marek jak: MILWAUKEE Polska AEG Powertools Polska Ryobi Polska Kärcher Professional Husqvarna Construction SurRon Polska EVPoland.

Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ przy ulicy Brzeskiej 57 spotkać można było również ratowników i sprzęt z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Leszczynie, która to od wielu lat współpracuje z grupą Krawczyk. Strażakom wspólnie z firmą isprzęt.pl oraz fundacją ipomocni.pl udało się zrealizować wiele bardzo ciekawych projektów i szkoleń. Ekipa z Leszczyny dzięki uprzejmości Krawczyk Rental możemy zaryzykować stwierdzenie, iż jako pierwsi w kraju testowali w akcji poszukiwawczej elektryczne crossy marki SurRon Polska. Te innowacyjne rozwiązania i sprzęt z topowej półki pozwalają każdego dnia skutecznie walczyć o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu bocheńskiego.

“Gdy walczymy o ludzkie zdrowie i życie nie ma miejsca na kompromisy! Cieszymy się że Krawczyk Rental – Wypożyczalnia, Sklep i Serwis i Fundacja ipomocni.pl są takiego samego zdania” – zdradził w rozmowie z portalem Pan Marek, jeden z leszczyńskich strażaków.

Cieszymy się że na terenie naszego powiatu znalazła się firma, która jakość stawia ponad wszystko. Jeśli Ty lub Twoja jednostka chciałaby przetestować, wypożyczyć lub zakupić sprzęt z najwyższej półki – śmiało może liczyć na pomoc w salonie Krawczyk Rental.

Serdecznie zapraszamy do ich punktów stacjonarnych:

  • Bochnia, ul. Brzeska 57 +48 794 507 407
  • Brzesko ul. Adama Mickiewicza 58 +48 794 024 024
  • Trzciana, Skład Budowlany Krawczyk + 48 881 292 950
Artykuł promocyjny – więcej na bochnia112.pl/reklama
Please follow and like us:
Exit mobile version